




Рюкзак шкільний ортопедичний бежевий на два відділи для дівчинки в 3-8 клас 39*30 см Dolly 539
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Багато шкільних ортопедичних рюкзаків є на нашому сайті: https://vrukzake.com.ua
Модний і практичний ортопедичний шкільний бежевий рюкзак для дівчаток в школу в 3-8 клас від Dolly 539.
Колір бежевий.
Розміри: 39*30*21 см.
Об'єм: 24 літрів
Вага: 440 грамів.
Рюкзак шкільний з оригінальним малюнком, виготовлений з міцної тканини, з двома регульованими лямками і ручкою, на підкладці всередині з поліестеру.
Має два об'ємних відділення на блискавці, одна з яких основна.
На передній частині виробу є дві кишені, один з них горизонтальний, другий вертикальний – обидва застібаються на блискавку.
Бічні кишені виконані з еластичної сітки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolly |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Бежевий |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 39 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 21 см |
| Вага | 440 г |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Об`єм | 24 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см), L(145-175 см) |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 940 ₴




