




Рюкзак темно-сірий сумка мішок торба на шнурках для змінного взуття з кишенями Dolly 842
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мішок рюкзак темно-сірий тканинний для змінного взуття Dolly 842 на шнурках міцний, надійний, довготривалий.
Розміри рюкзака: 43 х 30 х 12 см.
Колір - темно-сірий.
Спортивний, молодіжний рюкзак-мішечок виготовлений з нової водовідштовхувальної тканини з просоченням.
У рюкзаку одне основне відділення, яке у верхній частині стягується шнуром. Для зручності (у верхній частині, усередині мішечка) є додаткова ручка.
На передню частину мішечка, по всій його ширині, нашитий накладна кишеня, який закривається на блискавку.
Є два додаткових врізних кишені, по вертикалі, з застібкою-блискавкою.
Дно об'ємне, ущільнений.
Цей рюкзачок має вигляд, застосуємо на кожен день для пересування по місту, для заняття спортом і для школи.
Структура тканини – злегка рельєфна, у дрібну клітинку в колір основної тканини, практична, легко піддається чищенню від забруднень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolly |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Колір | Сірий |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 43 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 12 см |
| Вага | 180 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Об`єм | 15 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см), L(145-175 см), XL(больше 175 см) |
| Матеріал | Поліестер |
| Кишені | Фронтальний |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Сумісний з форматом А4 |
| Вікова група | Дорослий/Дитячий |
| Тип | Сумка для змінного взуття |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Мішок для сменки |
- Ціна: 270 ₴



