




Гаманець жіночий натуральна шкіра шкіряний червоний лаковий на кнопці монетниця на блискавці всередині Sergio Torretti W501
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий жіночий шкіряний червоний натуральна шкіра лаковий гаманець під рептилію натуральна шкіра лак на кнопці Sergio Torretti W501 з двома блискавками всередині і одна кишеня на змійці ззовні.
Розмір (см.) 18,5 х 9,5 х 3,5
Колір - червоний.
Матеріал зовнішня частина - лакова шкіра, внутрішня частина - натуральна м'яка шкіра. Основне відділення закривається на кнопку.
Усередині знаходяться 4 відкритих відділення для грошей банкнот, дві кишені монетниці на блискавках змійках, одна велика відкрита кишеня, та 9 кишень для візитних карток, одна з яких прозора.
Зовні гаманця на звороті є кишеня на змійці блискавці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Вага | 180 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 697 ₴

