




Жіноча сумка на три відділення темно-сіра на плече тканинна дві ручки та кишені на кожен день для роботи Dolly 477
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Чудова модна темно-сіра сумка жіноча тканинна текстильна на три змійки блискавки відсіки від українського виробника Dolly 477 сіра.
Розмір сумки: 35 х 25 х 18 см.
Вага - 450 грамів.
Колір - темно-сіра
Жіноча, молодіжна сумка, на підкладці всередині з поліестеру.
Зшита з нової тканини з водовідштовхувальним ефектом.
Дизайн тканини — це в дрібну рельєфну, злегка помітну карту, в тон основної тканини.
Сумка має три відділення, одне з них, центральне — яке є основним, застібається на блискавку.
Усередині центрального відділення є кишенька на змійці.
Два додаткові відділення, розташовані поруч із центральним, досить місткі, так само застібаються на блискавку.
На передній частині виробу — ще одна кишеня на змійці/
Ручки надійно кріпляться до самого виробу за допомогою хлястиків і металевих рамочок, виготовлені з міцної стрічки, з нашитими накладками для зручності носити в руці. Довжина ручок дає змогу носити цю сумочку на плечі.
Ця модель, актуальна своєю формою, розміром, ущільнена з усіх боків, тримає «форму», вона легка, зручна в поїздці та містка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolly |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Темно-сірий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина ручок | 280 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 730 ₴




