




Ортопедичний Рюкзак шкільний для дівчинки у 3-8 клас з принтом Квіти Dolly 531
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Рюкзак шкільний для дівчинки з ортопедичною спинкою, модний від Dolly 531 з квітковим принтом.
колір - бежевий
Розміри: 39 х 30 х 21 см.
Об'єм: 24 л
Вага: 470 гр.
Шкільний рюкзак для дівчаток, з малюнком, виготовлений з нової щільної тканини, з двома регульованими ременями та ручкою, з підкладкою з поліестеру всередині.
Має 2 місткі відділення на блискавці, одне з яких — основне.
На передній частині виробу додаткова кишеня, застібається на блискавку.
Бічні кишені-сіточки.
Спинка щільна, ортопедична з додатковим відділенням на блискавці під формат А4.
Спинка та плечові лямки ущільнені, що дає можливість носити рюкзак з максимальним комфортом.
Дно ущільнене.
Основа тканини водостійка, текстура шовковиста, приємна на дотик.
Даний шкільний рюкзак відмінного дизайну, легкий, зручний, тканина практична і легко піддається чищенню від забруднення.
Рюкзак застосуємо для міста і школи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolly |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Бежевий |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 39 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 21 см |
| Вага | 470 г |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Об`єм | 24 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см), L(145-175 см), XL(больше 175 см) |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 880 ₴


