




Рюкзак шкільний ортопедичний для дівчинки у 3-8 клас жовтогарячий тканинний з кишенями Dolly 530
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Модний шкільний ортопедичний портфель ранець рюкзак для дівчинки у школу у 3-8 клас з малюнком Принцеси.
Виробництво — українська фабрика Dolly 530.
Колір помаранчевий.
Розміри: 39 х 30 х 21 см.
Об'єм: 24 л.
Вага: 500 г.
Рюкзак шкільний для дівчаток, з малюнком, виготовлений із нової щільної тканини, з двома регульованими лямками та ручкою, на підкладці всередині з поліестеру.
Має два об'ємні відділення на блискавці, одне з яких основне.
На передній частині виробу додаткова кишеня, застібається на змійку.
Бічні кишені пошиті з еластичної сітки, відкриті.
Спинка щільна, ортопедична з додатковим відділенням на блискавці під журнали формату А 4.
Спинка та плечові лямки ущільнені, що дає змогу носити ранець із максимальним комфортом.
Дно ущільнене.
Основа тканини водовідштовхувальна, на дотик гладка.
Цей шкільний рюкзак чудового дизайну, легкий, зручний, практичний і легко надається чищенню від забруднення.
Рюкзак може бути застосований для міста та школи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolly |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Помаранчевий |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 39 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 21 см |
| Вага | 500 г |
| Персонажі | Princess |
| Візерунки і принти | Казки, кіно, мультфільми |
| Об`єм | 24 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см), L(145-175 см) |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 940 ₴


