




Ортопедичний рюкзак шкільний підлітковий бузковий для дівчинки 4-11 клас Dolly 375
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міський шкільний ортопедичний рюкзак текстильний Dolly 375 з тканини бузкового кольору меланж.
Зовнішні розміри рюкзака: 30 см × 40 см × 20 см
Вага рюкзака — 670 г.
Об'єм - 24 літри
Молодіжний, шкільний рюкзак з щільної водонепроникної тканини, з двома регульованими плечовими лямками та ручкою зверху.
Є три об'ємні відділення на блискавці та передня закрита містка кишеня з пеналом під ручки.
Бічні кишені з сітки.
Спинка щільна, з додатковим великим відділенням кишенею на блискавці для папок та документів формату А4.
У верхній частині виробу розташована маленька кишеня на блискавці.
Для декоративного оздоблення використовується екошкіра.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolly |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Фіолетовий |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 20 см |
| Вага | 670 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Об`єм | 24 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см), L(145-175 см) |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 1 130 ₴





