




Сумка темно-сіра жіноча тканинна молодіжна на плечовому ремені з кишенями 31х22х14 см Dolly 652
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Модна сумка текстильна тканинна темно-сіра жіноча Dolly 652 в сірому кольорі
Розміри сумки: 22 х 31 х 14 см.
Вага 300 грамів.
Колір - темно-сіра
Повсякденна молодіжна сумка, невеликого розміру, для сучасних дівчат, старшокласниць і студенток, з регульованим плечовим ременем, виконана з водовідштовхувальної тканини текстура тканини «микроклетка».
Даний виріб має одне основне відділення на блискавці, з темною підкладкою з поліестеру.
Всередині сумки є кишеня на застібці і дві кишеньки для дрібниць і телефону.
На передній частині виробу, по всій довжині - врізний кишеня на змійці.
Зі зворотного боку сумки додаткове відділення на блискавці з бігунком, документів або інших речей. По боках вироби нашиті бічні кишені.
Сумка з усіх боків ущільнена і тримає форму.
Дана модель легкої, зручною конструкції і прекрасного дизайну - незамінний помічник в поїздці і прогулянці по місту, адресована віддають перевагу практичності покупцям.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolly |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Темно-сірий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 600 ₴



