




Рюкзак шкільний підлітковий для хлопчика ортопедичний з USB порт 5-11 клас чорно-серий SkyName 90-129
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Модний підлітковий шкільний рюкзак чорний з сірим вставками SkyName 90-129.
Практичний рюкзак підходить як для школи, так і для прогулянок по місту.
Характеристики:
Молодіжний рюкзак.
Відділення:
В рюкзаку два відділення:
У першому (у спинці) є головне велике відділення з кишенею.
У другому відділенні - органайзер для письмового шкільного приладдя.
Кишені:
По боках дві кишені прозорі сітківки на гумці.
У комплекті:
Бірка з індивідуальним штрихом коду і описом.
Є багато якісних і зручніших деталей:
Якісні блискавки "SBS" та фірмові бігунки і фурнітура.
Додаткові рядками для Укріпляють, прошиють усі місця, на які приходять основні навантаження.
Плечові вентиляційні лямки з ременями для підтримки у формі « Майки».
Грудне кріплення.
Вентильована спинка.
Слот перехідний для USB.
Слот перехідний для навушників.
● Розмір, см: Д-30 х Ш-18 х В-42
● Oб'єм: 22 літрів
● Вага, грамів: 800
Якісні блискавки компанії «SBS( + фірмові бігунки і фурнітура).
Додаткові рядками для укріплення, прошиті всі місця, на які приходять основні навантаження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner One |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Чорний |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 42 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 18 см |
| Вага | 800 г |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Об`єм | 22 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Великий |
| Розмір (зріст) | L(145-175 см) |
| Особливості | Нагрудний ремінь, Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 1 670 ₴



