




Сумка чоловіча шкіряна на плече чорна з кишенями на 2 відділу під блискавкою і перегородка всередині Bretton 5317-4
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Широкий вибір шкіряних сумок для чоловіків запрошуємо Вас подивитися на нашому сайті: https://vrukzake.com.ua
Чоловіча шкіряна сумка з ременем на плече, повністю з натуральної шкіри, з кишенями і двома відділами з перегородкою на блискавці Bretton 5317-4.
Розмір (см.) 20x25x8
Завдяки широкому дну в 8 см сумка всередині досить містка!
Виготовлена повністю з натуральної м'якої шкіри.
Під клапаном знаходиться подвійне відділення, розділене кишенею-перегородкою на блискавці, які закриваються на загальну блискавицю. Усередині є бічній відкритій кишені та кишені на блискавки.
На фасаді під клапаном є відкрита кишеня.
На зворотному боці сумки знаходиться кишеня на блискавці.
У комплекті є плечевий ремінь, який приєднується на поворотних карабінах та регулюється по довжині.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bretton |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 2 |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Молодіжний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня без застібки, 2 основних, Перегородка на блискавці |
- Ціна: 2 012 ₴


