




Рюкзак шкільний підлітковий синій міський для хлопчика 5-11 клас два відділи та кишені Lanpad 2246
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Чудовий шкільний прогулянковий рюкзак для хлопчика в школу синій на два відділи, так само прогулянок містом, занять спортом Lanpad 2246 зі щільного водовідштовхувального нейлону.
Розмір у сантиметрах — 30 х 45 х 20 — досить місткий рюкзак.
Виготовлений із матеріалу з водовідштовхувальним покриттям.
Рельєфна ущільнена спинка.
Два відділення, закриваються на блискавку.
Всередині є бічна відкрита подвійна кишеня та кишеня для ноутбука.
На фасаді є дві кишені на блискавці та на бічних стінках є дві кишені на блискавці.
Плечові лямки регулюються за довжиною.
Будьте в тренді!




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lanpad |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Колір | Синій |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 20 см |
| Вага | 800 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Об`єм | 27 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Великий |
| Розмір (зріст) | L(145-175 см), XL(больше 175 см) |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 847 ₴





