




Гаманець жіночий шкіряний коричневий натуральна шкіра матовий на кнопці з рамковою монетницею на клямці всередині Dr. Bond W1-V
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий шкіряний жіночий гаманець коричневий на кнопці на три відділи для купюр натуральна шкіра Dr. Bond W1-V.
Розмір (см) 18,5*9,5*3,5
Гаманець закривається на кнопку.
Всередині є 3 відділення для банкнот, монетниця на клямці, велика відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
9 кишень для карток і 1-н кишеня виготовлена прозорою.
Зовні на зворотному боці є велика відкрита кишеня.



| Основні | |
|---|---|
| Вага | 300 г |
| Виробник | Dr. Bond |
| Ширина | 95 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 185 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Жіноча |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Застібка | Кнопки |
| Товщина | 35 мм |
| Колір | Коричневий |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 3 |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
- Ціна: 693 ₴

