




Гаманець портмоне чоловічий шкіряний чорний натуральна шкіра на магніті з монетницею на змійці всередині Bretton 208-L1
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий шкіряний чорний гаманець портмоне на магніті натуральна шкіра Bretton 208-L1, серія Black Edition.
Гаманець виготовлений із м'якої натуральної шкіри.
Розмір (см.) 12 х 9,5 х 2.
Закривається на прихований магніт.
Усередині є: одне відкрите та одне на блискавці відділення для банкнот, кишеня-сітка та монетниця на блискавці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bretton |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 1 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Вага | 195 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 659 ₴

