




Рюкзак прогулянковий підлітковий синій маленький з нейлону для дівчинки один відділ і кишені Lanpad 8638
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Усі міські та прогулянкові тканинні рюкзаки для дівчаток дивіться на нашому сайті
https://vrukzake.com.ua








Відмінний міський прогулянковий рюкзак маленького розміру для дівчинки синій на один відділ, для прогулянок містом, занять спортом Lanpad 8638 зі щільного водовідштовхувального нейлону.
Розмір у сантиметрах - 32 х 24 х 15 - маленький рюкзачок.
Обсяг - 12 літрів.
Колір - синій.
Компактний маленький молодіжний молодіжний підлітковий міський рюкзак Lanpad.
Виготовлений з матеріалу з водовідштовхувальним покриттям.
Одне відділення, закривається на блискавку.
Всередині є бічна відкрита кишеня і кишеня на блискавці.
На фасаді і на зворотному боці знаходяться кишені на блискавці.
На бічних стінках є дві відкриті кишені.
Плечові лямки регулюються за довжиною і складаються разом для носіння на одному плечі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lanpad |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Колір | Синій |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 32 см |
| Ширина | 24 см |
| Глибина | 15 см |
| Вага | 800 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Об`єм | 12 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Малий |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см), L(145-175 см), XL(больше 175 см) |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 517 ₴



