




Рюкзак прогулянковий підлітковий чорний міський з нейлону для хлопчика один відділ та кишені Lanpad 2261
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.






Відмінний міський прогулянковий рюкзак для хлопчика до школи чорний на один відділ, так само прогулянок містом, заняттями спорту Lanpad 2261 із щільного нейлону водовідштовхуючого.
Розмір у сантиметрах – 32х45х20 – середнього розміру рюкзак.
Об'єм – 28 літрів.
Колір чорний.
Великий міський спортивний рюкзак Lanpad.
Два відділення, що закриваються на блискавці.
Всередині основного є бічна відкрита кишеня для ноутбука і подвійна відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
На фасаді знаходяться дві кишені на застібці-липучці, а на звороті кишеня на блискавці.
На торцях рюкзака є дві відкриті кишені.
Плечові лямки регулюються по довжині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lanpad |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 28 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 20 см |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 32 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Задній |
| Вага | 850 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Наповнення | Немає |
| Каркасний рюкзак | Немає |
| Розмір (рост) | L(145-175 см), XL(більше 175 см), M(130-145 см) |
| Ортопедичні властивості | Немає |
| Розмір | Середній |
- Ціна: 737 ₴


