




Рюкзак шкільний підлітковий синій міський міський з нейлону для хлопчика 5-11 клас один відділ кишені Lanpad 2261
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.







Відмінний міський прогулянковий рюкзак для хлопчика в школу синій на один відділ, а також для прогулянок містом, занять спортом Lanpad 2261 зі щільного водовідштовхувального нейлону.
Розмір у сантиметрах - 32х45х20 - середнього розміру рюкзак.
Обсяг - 28 літрів.
Колір - синій.
Великий міський спортивний рюкзак Lanpad.
Два відділення, закриваються на блискавці.
Усередині основного є бічна відкрита кишеня для ноутбука і подвійна відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
На фасаді знаходяться дві кишені на застібці-липучці, а на зворотному боці кишеня на блискавці.
На торцях рюкзака є дві відкриті кишені.
Плечові лямки регулюються за довжиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lanpad |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Колір | Синій |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 32 см |
| Глибина | 20 см |
| Вага | 950 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Об`єм | 28 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см), L(145-175 см), XL(больше 175 см) |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 737 ₴



