




Рюкзак шкільний підлітковий синій міський для хлопчика 6-11 клас два відділи та кишені Lanpad 2244
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Всі шкільні та прогулянкові рюкзаки для хлопчиків дивіться на нашому сайті https://vrukzake.com.ua
Чудовий шкільний прогулянковий рюкзак для хлопчика в школу синій на два відділи, так само прогулянок містом, занять спортом Lanpad 2244 зі щільного водовідштовхувального нейлону.
Розмір у сантиметрах — 30х48х22 — досить місткий рюкзак.
Виготовлений із матеріалу з водовідштовхувальним покриттям.
Міський рюкзак Lanpad.
Два відділення, що закриваються на блискавці.
Основне відділення із кишенею для ноутбука.
Усередині другого є бічна подвійна відкрита кишеня.
На фасаді знаходиться кишеня на блискавці та велика кишеня під клапаном на застібці-липучці.
На бічних стінках є дві відкриті кишені-сітки.
Спинка із ущільненням
Плечові лямки регулюються по довжині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lanpad |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Колір | Синій |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 48 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 22 см |
| Вага | 850 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Об`єм | 30 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Великий |
| Розмір (зріст) | L(145-175 см), XL(больше 175 см) |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 847 ₴


