




Рюкзак жіночий чорний тканинний текстильний маленький міський одне відділення та кишені прогулянковий вишуканий Jielshi 9381
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відмінний міський легкий прогулянковий рюкзак міський жіночий чорний маленький тканинний одне відділення та кишені на блискавках Jielshi 9381 із щільного водовідштовхувального нейлону.
Розмір у сантиметрах – 28х25х15 – невеликий рюкзачок.
Колір чорний.
Об'єм – 7 літрів.
Вага - 450 грамів.
Жіночий тканинний рюкзак.
Виготовлена з водовідштовхувального текстилю.
Під клапаном додатково закривається на блискавку.
Усередині знаходяться одне відділення, в якому є велика бічна кишеня на блискавці та відкрита кишеня.
На фасаді під клапаном розташоване додаткове відкрите відділення та кишеня на блискавці.
А на торцях є відкриті невеликі кишені.
На звороті рюкзака є кишеня на блискавці.
Плечові лямки шириною 3,5 см і регулюються по довжині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lanpad |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 7 л |
| Матеріал | Поліамід |
| Особливості | Анатомічна конструкція, Лямки анатомічної форми, Водонепроникна тканина |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 28 см |
| Ширина | 25 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Задній |
| Вага | 450 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
- Ціна: 659 ₴

