




Рюкзак шкільний ортопедичний хлопчику у 6-11 клас три відділи синій підлітковий місткий великий 45х30см Power in Eavas 312
Рюкзак ортопедичний підлітковий для хлопчика шкільний синій на три змійки відділи на блискавках тканинний текстильний зручний великий дуже місткий всередині з кишенями Power in Eavas 312.
Колір - синій.
Розмір (см.): 45 х 30 х 20
Вага - 970 грамів.
Об'єм - 32 літри.
Міський рюкзак «Power in Eavas».
Щільна спинка з м'якими рельєфними вставками для вентиляції.
Усередині рюкзака знаходяться три відділення на блискавці.
У першому відділенні розташована кишеня-органайзер, а в третьому відділенні є кишеня для ноутбука і кишеня для телефону.
Також, з основного відділення є вихід для навушників на зовнішню стінку рюкзака.
На фасаді знаходиться кишеня на блискавці.
Зовні на бічних сторонах рюкзака розташовані кишені-сітки для пляшок води об'ємом 0,5 літрів.
Плечові лямки регулюються за довжиною й оснащені грудним ременем-стяжкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Power In Eavas |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Синій |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 20 см |
| Вага | 970 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Об`єм | 32 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Великий |
| Розмір (зріст) | L(145-175 см), XL(больше 175 см) |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Регульовані лямки |
| Матеріал | Нейлон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відділення | 3 основних |
- Ціна: 971 ₴




