




Шкіряний гаманець рожевий пудра на одну блискавку жіночий клатч із китовим ременем Dr. Bond W38
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий портмоне гаманець клатч на змійці блискавці Dr. Bond W38 жіночий рожевий ніжний (пудра).
Розмір (см) 19 х 9,5 х 3.
Колір - рожевий.
Виготовлений із натуральної м'якої шкіри з натуральною текстурою.
Закривається на блискавку.
Усередині є 3 відділення для банкнот, кишеня для дріб'язку на блискавці, дві великі відкриті кишені та 8 кишень для візитних карток.
У комплекті кистьовий ремінець.
Гаманець йде в коробці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dr. Bond |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Клатч |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Рожевий |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Вага | 300 г |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Стан | Новий |
- Ціна: 659 ₴

