




Сумка мішок на дві змійки блискавки класична жіноча шкіряна світло-бежева натуральна шкіра на плече на два відділи Alex Rai 3018
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Середня сумка класична жіноча шкіряна натуральна шкіра світло-бежева на плече на два відсіки на змійках блискавках зверху Alex Rai 3018.
Виготовлена із м'якої натуральної шкіри.
Розмір (см) 28 х 16 х 15
Колір - світло-бежева.
Висота ручки 27 см.
Два відділення, що закриваються кожне на свою змійку блискавку.
Два відділення, закриваються на блискавку. Усередині відділень є відкрита велика кишеня та бічна кишеня на блискавці. На зворотному боці знаходиться одна кишеня на блискавці.
Регульований плечовий ремінь та знімна ручка в комплекті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alex Rai |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Мішечок |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Світло бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина ручок | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1100 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 1 593 ₴



