




Сумка бананка на пояс чоловічий слінг синя модна тканинна текстильна два відділи та кишеня 23x14x7 см Lanpad 35009
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка на пояс бананка синя тканинна текстильна нейлон слінг Lanpad 35009 на два відділи і кишеня.
Розмір (см.) 23 х 14 х 7
Чоловіча сумка на пояс/плече Lanpad. Два відділення, закриваються на блискавку. В основному відділенні є бічна кишеня на блискавці. На фасаді сумки знаходяться місткі кишені на блискавці.
Регульований ремінь шириною 3,7 см.
Виробник: LANPAD
Матеріал: нейлон
Колір: синій
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lanpad |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нейлон |
| Кількість відділень | 2 |
| Стать | Чоловіча |
| Колір | Синій |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Регульований пояс, Кріплення на пояс |
| Максимальний обхват талії | 110 см |
| Довжина | 23 см |
| Висота | 14 см |
| Товщина | 7 см |
| Об`єм | 1 л |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону, 2 основних |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Молодіжний |
| Розмір | Малий |
- Ціна: 347 ₴

