




Сумка клатч жіноча три відділи під однією змійкою блискавкою шкіряна натуральна шкіра маленька чорна на плече Alex Rai BM 93055
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Модна маленька жіноча шкіряна чорна чорна сумочка клатч крос боді на три відділи під однією блискавкою змійкою і кишенями Alex Rai BM 93055 з плечовим регульованим ременем, виготовлена з нової високоякісної натуральної шкіри, дуже приємної на дотик.
Розміри: L: 26 см x H: 16 см x W: 9 см.
Висота короткої ручки 23 см.
Довжина плечового ременя - 130 см.
Колір - чорний.
Виготовлена з натуральної м'якої шкіри.
Жіноча сумочка Alex Rai.
Під клапаном розташовані три відділення, які додатково закриваються на загальну блискавку. Усередині центрального відділення є бічна кишеня на блискавці та відкрита кишеня. Зовні сумки, на зворотному боці, розташована кишеня на блискавці. Клапан закривається на магнітну кнопку.
У комплекті регульований плечовий ремінь і знімна ручка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alex Rai |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина ручок | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 1 248 ₴



