




Сумка на плече сіра спортивна дорожня багажна чоловіча тканинна з кишенями 40х26х20 см Lanpad 20823
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика зручна легка спортивна дорожня багажна сіра тканинна текстильна чоловіча сумка на плече з кишенями на блискавці Lanpad 20823 .
Розміри: 40 х 26 х 20 (см.)
Вага – 880 грам.
Об'єм, літрів: 20.
Колір сіра .
Чоловіча дорожня спортивна багажна тканинна сумка Lanpad.
Одне відділення, закривається на блискавку. Всередині відділення є велика бічна кишеня на блискавці. Зовні також розташована велика кишеня-відділення на блискавці з герметичною підкладкою. На фасаді знаходиться одна відкрита кишеня. На зворотному боці є кріплення на ручку валізи. На торцях сумки є дві кишені на блискавці, одна з яких призначена для взуття.
Регульований плечовий ремінь шириною 4 см в комплекті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lanpad |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Нейлон |
| Призначення | Для чоловіків |
| Колір | Сірий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Розміри | |
| Об`єм | 20 л |
| Висота | 26 см |
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 20 см |
| Вага | 0.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Плечовий ремінь, Водовідштовхувальне просочення, Водонепроникне дно |
| Форма | Овальна |
- Ціна: 555 ₴



